1*چگونه میتوانم از بیبی فوت استفاده کنم؟
بعد ازشستن  پا ها ،  قسمت های نقطه چین دار ایزی پک را برش زده،   پاهای خود را درون جوراب های پلاستیکی قرار دهید  .
پاها را در ژل،داخل جوراب  به مدت یک ساعت نگه دارید تا به خوبی جذب پا شود.  با استفاده از چسب نواری موجود در پک، جوراب ها را در اطراف مچ پا محکم کنید
مطمئن شوید که ژل به هنگام پوشیدن جوراب ها نشت نکند.
پس از یک ساعت جوراب ها را از پاهایتان خارج کرده و پاهایتان را با آب و صابون شست و شو دهید. پش از شست و شو ژل با آب، حمام را با استفاده از سر دوش تمیز کنید.2*چند بار میتوانم ازیک پک بیبی فوت استفاده کنم؟
فقط یک بار 3*سایز پای من بسیار بزرگ است آیا هنوز هم میتوانم از بیبی فوت استفاده کنم؟
بیبی فوت ایزی پک دارای انواع  مختلف سایزمطابق با سایز پاهای افراد  میباشد.
لطفا جدول سایز زیر را به عنوان مرجع ملاحظه کنید.
بیبی فوت ایزی پک تا 27 سانتی متر
بیبی فوت ایزی پک بزرگ از 27 تا 30 سانتی متر4*من میخواهم بیبی فوت را امتحان کنم اما میخواهم در یک مسابقه ورزشی شرکت کنم.آیا هنوز میتوانم از آن استفاده کنم.؟
انجام ورزش های شدید بلافاصله پس از استفاده بیبی فوت میتواند خطر ناک باشد چراکه لایه های پوست مرده مستعد پوسته ریزی بوده  و لایه های زیرین بسیار حساس میباشند. سعی کنید از انجام این کار اجتناب کنید.5* آیا میتوانم بیبی فوت را در دوران حاملگی ،شیردهی و یا قاعدگی استفاده کنم؟
بهتر است که در مدت بارداری ،شیر دهی و قاعدگی  از استفاده آن اجتناب کنید چرا که در این دوران  به دلیل اختلال تعادل هورمونی  پوست بسیار حساس میشود.
لطفا مراقبت های بیشتری همچون تست حساسیت را انجام دهید اگر هنوز هم میخواهید در این دوران از بیبی فوت استفاده کنید.

 


 

6* آیا این محصول برای از بین بردن میخچه مناسب است؟
بیبی فوت فقط پوست های مرده را هدف قرار میدهد و  تاثیر مستقیمی روی میخچه، و یا زگیل ندارد.

 


 

7*آیا میتوانم بیبی فوت را برای از بین بردن قارچ پوستی استفاده کنم؟
بیبی فوت ممکن است در جاهایی از پا که مشکلات پوستی مانند  قارچ پوستی و غیره وجود دارد استفاده شود  .فقط مطمئن شوید که قبل از استفاده بریدگی در کف پا نباشد.

 


 

8* پاشنه پای من بسیارسفت و  زمخت است .آیا میتوانم از بیبی فوت استفاده کنم؟
بیبی فوت به طور گسترده بین افرادی که نگران خشکی ،سفتی و پوست های کهنه خود در کف و پاشنه پا هستند مورد استفاده قرار گرفته است..
اگر دچار مشکل بریدگی و یا ترک هستید، ممکن است باعث  سوزش در پوستتان شود. ما پیشنهاد میکنیم  قبل از استفاده از متخصص مشاوره بگیرید.

 


 

9* آیا میتوانم از ببیبی فوت استفاده کنم حتی زمانی که پدیکور و یا کاشت ژل دارم؟
بیبی فوت ممکن است پدیکور و یا کاشت ژل شمارا از بین ببرد .لطفا بعد از برداشتن آن ها از بیبی فوت استفاده کنید..

 


 

10*تست حساسیت چطور انجام میشود؟
لطفا مقدار کمی ازلوسیون بیبی فوت را روی سطح نرم مانند قوس کف پا استفاده کنید وبه مدت دو ساعت صبر کنید.سپس آن محدوده را با آب و صابون شست و شو دهید و  کاملا خشک کنید.اگر پس از 48 ساعت قرمزی،خارش ،ورم اگزما و یا التهاب پوستی داشتید مصرف بیبی فوت را متوقف کنید .
لطفاقسمتی را که برای تست باز کردید بعد از برداشتن کمی لوسیون فورا ببنید به گونه ای که هیچ گونه هوایی به داخل جوراب ها نرسد نگهداری کنید.

 


 

11* آیا نیاز است که بیبی فوت را هرروز تا دو هفته استفاده کنم؟
فقط یک بار استفاده ضروری است که شامل یک ساعت  است..ممکن است 5تا 7روز طول بکشد تا پوسته ریزی آغاز شودو پس از دو هفته این روند تکمیل خواهد شد.
(هرچند نتیجه ممکن است بین افراد مختلف متفاوت باشد)12* آیا بیبی فوت  تاریخ انقضا دارد؟
تاریخ انقضای محصول در صورتی که باز نشده باشد به مدت سه سال از زمان تولید می باشد که روی پک ثبت شده است.
لطفا محصول را بلافاصله پس از باز کردن استفاده نمایید.

 


 

13*من لوسیون را روی زمین ریخته ام چه کاری باید انجام بدم؟
لطفا بلافاصله با حوله و آب گرم محل را پاک کنید. اگر لوسیون روی کف زمین باقی بماند سطح ممکن است تغییر رنگ دهد چون بیبی فوت از اسید های میوه ساخته شده است.

 


 

14*آیا نیاز است در هنگام مصرف بیبی فوت حتما نشسته باشم؟
تا زمانی که پا در ژل غوطه ور است مشکلی نیست که راه بروید فقط مراقب باشید که ژل چکه و یا نشت نکند.
پیشنهاد میکنیم برای راحت گذشتن زمان در طول یک ساعت کتاب بخوانید یا فیلم تماشا کنید.15*پس از استفاده از بیبی فوت خشکی پا مرا آزار میدهد آیا میتوانم از کرم مرطوب کننده استفاده کنم؟
برای رسیدن به نتیجه موثر پیشنهاد میکنیم از هیچ محصولی برای پا استفاده نکنید و آنرا همانطور که هست رها کنید.اگر شما نگران خشکی آن هستید میتوانید از ژل آبرسان بیبی فوت و یا کرم های فاقد  روغن و الکل استفاده کنید.

 


 

16*مدت یک هفته است که من از بیبی فوت استفاده کردم اما هیچ پوست مرده ای شروع به ریزش نکرده است.چه مدت طول میکشد تا پوسته ریزی آغاز شود
معمولا بعد از 5 تا 7 روز پوسته ریزی آغاز و روند آن پس از دو هفته تکمیل میشود.
ممکن است در برخی موارد پوسته ریزی بین 10 تا 14 روز اتفاق بیفتد. لطفا از هیچ محصولی دیگری روی پا استفاده نکنید و آن را همانطور که هست باقی بگذارید.17*من دقیق روش استفاده را انجام دادم اما پس از 8روز ترکی ظاهر و سپس ناپدید شد الان سه هفته است که بیبی فوت را استفاده کردم اما تاثیری نداشته است.شاید پوست های مرده پاهای من بسیارضخیم است.اگر دوباره از بیبی فوت استفاده کنم تاثیری دارد؟
اگر هیچ نتیجه و تاثیری حس نکردید بعد از دو هفته وقفه مجدد از آن استفاده کنید.نتایج ممکن است بین افراد مختلف متفاوت باشد اما بسیاری از نظر های خوشنود کننده ای پس از دو یا سه بار استفاده از بیبی فوت وجود دارد.همچنین پیشنهاد میکنیم که قبل از استفاده بیبی فوت پاهای خود را در آب گرم قرار دهید این کار کمک میکند تا لوسیون راحت تر در پاهای شما نفوذ کند .18*چند وقت یک بار از بیبی فوت استفاده کنم؟
هر زمانیکه از انباشته شدن پوست های مرده احساس ناراحتی میکنید از بیبی فوت استفاده کنید.ما توصیه میکنیم به طور کلی هر دو  یا سه ماه یکبار از آن استفاده کنید.

دستمال پاکسازی babyfoot

دستمال پاکسازی

 تماس با ما

 02166560411   - 02166560552
   info@iranbabyfoot.com
   

روزها و ساعات پاسخگویی: شنبه تا چهارشنبه  از ساعت 9 تا 17 و پنج شنبه از ساعت 9 تا 13 

رویداد پیش رو

برگزاری نمایشگاه پوست و مو و زیبایی آقایان و بانوان

محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

10 تیر الی 20تیر ماه

 

namad

تمامی حقوق برای این سایت محفوظ است

 babyfoot.ir